Umowa na obiady

Smaczne i zdrowe obiady

Umowa na obiady (rok 2020-2021) – kliknij aby pobrać

Szanowny Rodzicu/ Opiekunie!

(dotyczy tylko dzieci, które chcą dołączyć do obiadów)

1. Należy podpisać umowę na obiady w dwóch egzemplarzach, a następnie złożyć w wyznaczonym miejscu przy portierni szkoły. Bardzo prosimy, aby była ona wypełniona drukowanymi literami łącznie z adresem mailowym, który służy później do kontaktu z Rodzicem.

2. W przypadku, kiedy rodzic/ opiekun prawny będzie samodzielnie drukować dokument, bardzo prosimy, aby był on wydrukowany na jednej kartce, dwustronnie. Umowa do pobrania powyżej.

3. Bardzo prosimy o złożenie umowy do 24 dnia miesiąca poprzedzającego wydawanie posiłków. Umowa, która wpłynie w tym terminie umożliwia korzystanie przez dziecko z obiadów od 1 dnia miesiąca.

Opłatę za obiady należy opłacić do 25 dnia miesiąca na miesiąc następny.

4. Ważne jest, aby jeden przelew dotyczył tylko jednej osoby (np. w sytuacji, kiedy z obiadów korzysta rodzeństwo).

5. W opisie przelewu prosimy umieścić zawsze dane dziecka jak również numer umowy.

6. Prosimy, aby nadawcą przelewu była osoba (rodzic/opiekun prawny), która podpisała umowę. Przelewy, które nie spełnią tych wymogów mogą zostać uznane jako saldo do wyjaśnienia.